• ORAL SEX MASTURBATOR CUP LETEN

The Symbol : 1-00803000
374.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
The Availability Of 5 opak
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 693346615

Leave your phone
Oto niesamowity masturbator - usta służący do seksu oralnego, dzięki któremu szybko zapomnisz jak się nazywasz i gdzie jesteś !
Najważniejszą z tych cech jest powalający realizm w doznaniach. Idealnie imituje kobiece usta. Wnętrze zabawki doskonale odwzorowuje kobiece gardło. Sex zabawka ma miękki jak aksamit język i liczne żłobienia. Jego wnętrze wykonane zostało z bezpiecznego silikonu klasy medycznej.

Kolejną cechą Leten SM350 jest to, że zawiera funkcję grzania, dzięki czemu możesz poczuć ciepło prawdziwych ust na całej długości swojego penisa. Temperatura masturbatora może wynieść nawet 40 °C.

Oprócz tego masturbator oferuje 7 programów wibracyjnych, 3 tryby prędkości i 10 programów turbo, gotowych wstrząsnąć światem Twoich doznań erotycznych i doprowadzić do wybuchowych orgazmów.

Masturbator Leten posiada także funkcję odtwarzania "jęków rozkoszy", dzięki której możesz zanurzyć się w fali płynących doznań.

Prosty panel sterowania - możesz zmieniać funkcje naciskając przyciski na górze i przygotować się do niesamowitej sesji oralnej.

Masturbator zasilany jest akumulatorem ładowanym załaconym do gadżetu kablem USB.
There is currently no comments or ratings for this product.