Jednym z najchętniej kupowanych akcesoriów erotycznych są wibratory z króliczkiem. W ogóle nas to nie dziwi! To idealne połączenie stymulacji zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej części pochwy jednocześnie. Brzmi świetnie? Tak też smakuje! Ten rodzaj wibratora dedykowany jest paniom i parom, które nie boją się nowych doświadczeń i pragną wejść na najwyższy poziom rozkoszy.

Czym jest wibrator z króliczkiem?

Wibrator królik wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim budową, która (jak sama nazwa wskazuje) przypomina królicze uszy. Składa się z dwóch trzonów: dłuższej przeznaczonej do stymulacji wewnętrznych ścianek pochwy i oczywiście punktu G oraz krótszej z silnikiem stymulującym zewnętrzną część, czyli łechtaczkę. Oznacza to, że jego praca koncentruje się na dwóch najważniejszych sferach kobiecego ciała. Czy może być lepiej? Jasne!

Modeli wibratorów króliczków jest naprawdę dużo, dlatego każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Mogą różnić się od siebie materiałem, z którego są wykonane, kolorem, wykończeniem (gładkim lub z wypustkami) czy elastycznością. Jedne sterowane są wygodnymi guzikami umieszczonymi na głównej części, a drugie łącząc się z telefonem poprzez bluetooth. Aplikacja dostarczająca orgazm? Brzmi jak marzenie! To jednak nie koniec – funkcja zapamiętywania ulubionych ustawień, ilość silników, tryby wibracji, głośność pracy, stopień wodoodporności i wiele innych kryteriów mogą sprawić, że ten gadżet erotyczny będzie dopasowany do Ciebie w 100%. Większość nowych wibratorów ładowana jest poprzez port USB, ale starsze wersje wymagają baterii – zwróć na to uwagę podczas zakupu.

Jednoczesna stymulacja pochwy i łechtaczki

Wibrator typu królik to niezwykły gadżet, który przydaje się nie tylko podczas zabawy w pojedynkę, lecz także współżycia z partnerem. Może być idealną formą gry wstępnej oraz gwarancją niezapomnianych wrażeń. Skierowany jest do nowoczesnych, świadomych swoich potrzeb kobiet – większość z nich, aby osiągnąć satysfakcjonujący orgazm, potrzebuje nie tylko penetracji pochwy, lecz także maksymalnej stymulacji łechtaczki. To często kluczowy gość programu, a jego brak może skutkować niezadowoleniem z życia seksualnego, do czego absolutnie nie można dopuścić niezależnie od statusu związku.

Dlaczego stymulacja łechtaczki jest tak ważna? Przede wszystkim dlatego, że ta część kobiecego ciała jest bardzo mocno unerwiona (ponad 8 tysięcy zakończeń nerwowych!) i ma tylko jedną funkcję – dostarczyć rozkosz. Szczególnie wrażliwa jest jej zewnętrzny fragment, na którym warto skupić się podczas gry wstępnej. Oczywiście jest to kwestia bardzo indywidualna, ale wiele kobiet nie wyobraża sobie stosunku czy osiągnięcia szczytu solo bez jej udziału. Niestety przez wiele lat została ona spychana na drugi plan lub całkowicie pomijana. Na szczęście czasy się zmieniły, kobiety zaczęły głośno mówić o swoich potrzebach, a producenci gadżetów erotycznych uważnie ich słuchać. Tak właśnie powstały wibratory króliczki tak uwielbiane przez płeć żeńską.

Polecane modele wibratorów typu królik

Do stymulacji łechtaczki można wykorzystać klasyczne wibratory dla kobiet. Jednak dobrze dobrany wibrator typu królik może odmienić nasze życie seksualne na zawsze – zarówno to samodzielne, jak i partnerskie. Jest on znacznie łatwiejszy w użyciu i dopasowany anatomicznie do kobiecego ciała.

Istnieje kilka modeli wibratorów typu królik:

  • Miniwibrator – mniej czasem znaczy więcej. Klasyczny model królik w wersji mini. Oszczędza miejsce, ale rozkosz daje taką samą. Idealny wybór na pierwszą zabawkę erotyczną.
  • Wibrator punktu A – jest Ci znany tylko punkt G? Musisz jeszcze trochę nadrobić! Punkt A to mały płatek tuż nad cewką moczową, który jest bardzo wrażliwy na stymulację.
  • Wibrator z króliczymi uszami – posiadają dodatkową końcówkę na części łechtaczkowej w postaci króliczych uszu, które są bardzo precyzyjne i skuteczne!
  • Wibrator sterowany smartfonem – aplikacja pozwoli nie tylko sterować zabawką, lecz także urozmaici życie seksualne par żyjących na odległość!
  • Wibrator króliczek z powietrznym masażerem łechtaczki – stymulacja bez dotyku? Z tym modelem to możliwe!
  • Króliczek wibrator pulsator – działa na dwa sposoby. Ty decydujesz czy włączasz wibracje, pulsacje, czy oddajesz się szaleństwu i wybierasz obydwie opcje jednocześnie.

Wibratory królik powstały przeszło 30 lat temu w Japonii i szturmem zdobyły serca kobiet na całym świecie. To niepozorne i niewielkie urządzenie oraz inne akcesoria erotyczne mogą zapewnić niewyobrażalną zmianę w życiu seksualnym. Nie warto więc zwlekać z tak rozkoszną inwestycją.