• Kategorie
  • Szukaj
  • Wibratory z przyssawką

Kobiety oddające się przyjemności w pojedynkę często narzekają na to, że gadżety erotyczne wymagają użycia obu rąk. Wibratory z przyssawką są doskonałym rozwiązaniem tego problemu. Dzięki temu, że mogą być one przyczepione do niemal każdej powierzchni (musi być płaska i czysta!), znacząco ułatwiają osiągnięcie przyjemności – nie musisz martwić się ani sterowaniem wibracjami ani samą zabawką. Modeli tych gadżetów erotycznych jest naprawdę wiele, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz wśród nich ten idealny dla siebie. Nasz sex shop zapewnia najwyższą jakość i wyłącznie sprawdzone wibratory na przyssawce.

Brak produktów do wyświetlenia

Wibrator na przyssawce – przyjemność bez użycia rąk

Wibrator na przyssawce różni się od klasycznych modeli jedynie opcją przyczepienia do delikatnej powierzchni. Tylko tyle lub aż tyle – ta funkcja otwiera zupełnie nowe możliwości zabawy i symulowania wielu pozycji seksualnych bez udziału partnera. Tak jak inne wibratory dla kobiet może być wyposażony w kilka trybów pracy i natężenia wibracji, sterowanie telefonem, podgrzewanie czy zapamiętywanie ustawień.

Szukając idealnego wibratora z przyssawką, zastanów się, jaką funkcję ma spełniać ten gadżet. Nie każdy model odpowiada bowiem za te same doznania i działa w taki sam sposób – różnorodność tych zabawek pozwala niezwykle precyzyjnie dopasować je do własnych potrzeb i pozwolić sobie na jeszcze większą przyjemność. Najważniejszym kryterium jest oczywiście obszar stymulacji. Do zewnętrznych pieszczot służą wibratory łechtaczkowe, które jak sama nazwa wskazuje skupiają się na tej najbardziej czułej części waginy. Pobudzaniu wewnętrznej części pochwy i punktu G dedykowane są klasyczne wibratory dla kobiet.

To jednak nie wszystko! Dla wielu pań wybór między stymulacją zewnętrzną a wewnętrzną to za mało. Dzięki rosnącym potrzebom i samoświadomości kobiet na całym świecie powstał niezwykły model wibratora typu królik na przyssawce. Łączy on w sobie właściwości modelu klasycznego i łechtaczkowego. Co to oznacza w praktyce? Jednoczesną stymulację zewnętrzną i wewnętrzną, a co za tym idzie, maksymalną rozkosz!

Jak używać wibratora z przyssawką?

Użytkowanie wibratora z przyssawka właściwie niczym nie różni się od zabawy z klasycznymi modelami. Ułatwieniem jest jednak to, że zamiast trzymać go w rękach, możesz przyczepić go do dowolnej powierzchni – kabina prysznicowa, ściana wyłożona kafelkami czy podłoga to tylko kilka propozycji. Tak naprawdę ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Przed rozpoczęciem stymulacji należy zadbać o grę wstępną (także przy samodzielnej masturbacji!) oraz dopasować lubrykanty do rodzaju gadżetu.

Sklep erotyczny Classiclove oferuje wysokiej jakości gadżety erotyczne stworzone z myślą o Twojej maksymalnej rozkoszy. Bielizna erotyczna, afrodyzjaki, wibratory sterowane telefonem – znajdziesz u nas wszystko, aby przenieść życie seksualne na wyższy poziom. Zapraszamy na zakupy!