• Kategorie
  • Szukaj
  • Dilda żelowe i przezroczyste

Specjalnie dla Klientów naszego sex shopu przygotowaliśmy szeroką ofertę gadżetów erotycznych, a wśród nich popularne dilda żelowe. Miękkie i giętkie, przezroczyste sztuczne penisy wykonane z charakterystycznego tworzywa należą do ulubionych zabawek wielu par i singli. Do ich produkcji wykorzystano bardzo przyjemny w dotyku materiał o charakterystycznej, przezroczystej i galaretowatej teksturze. W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości akcesoria o bardzo realistycznym kształcie, z jądrami i nabrzmiałymi żyłami oraz z praktycznymi przyssawkami. Zobacz wszystkie nasze propozycje przeznaczone zarówno do zabawy solo, jak i do igraszek z partnerami i partnerkami.

Nowe zabawki erotyczne do Twojej kolekcji - przezroczyste dilda żelowe

Jest to zabawka, która chętnie wybierana jest przez wszystkich, niezależnie od płci, wieku czy preferencji. Proponowane przez nas przezroczyste dilda żelowe są bardzo miękkie i giętkie. Dzięki temu sprawdzają się nie tylko do penetracji waginalnej, ale również igraszek analnych oraz wielu innych zastosowań. Przezroczyste, miękkie i giętkie dilda mają zwartą i nieporowatą powierzchnię, co sprawia, że są zarówno dobre do nawilżenia, jak i łatwe do wyczyszczenia. Do dodatkowego poślizgu zalecamy wybierać lubrykant na bazie wody, który zapewni Ci odpowiednie wrażenia. Ponadto, tworzywo, z którego wykonany został sztuczny penis jest wodoodporne, co oznacza, że możesz używać go także pod wodą, np. podczas kąpieli w wannie czy pod prysznicem.

Jakie dildo żelowe wybrać?

W Sex shopie Classic Love oferujemy nie tylko giętkie przezroczyste sztuczne penisy żelowe, ale również inne kolory i modele tych popularnych zabawek. Przykładowo, znajdziesz u nas miękkie żelowe dildo z przyssawką. Przyssawka daje możliwość zabawy bez użycia rąk. Takiego sztucznego penisa możesz przymocować do prawie każdej, gładkiej powierzchni. Posiadamy także modele, które mogą być używane ze strap on oraz podwójne, odwracalne zabawki, a także wiele innych gadżetów erotycznych.

Miękkie dildo żelowe – Sex Shop Classic Love

Super miękkie i ślizgające się giętkie dildo żelowe z uwagi na elastyczność dopasowuje się do kształtu ciała. Jeżeli chodzi o design, to są one bardzo wierne prawdziwym penisom. Realistyczna faktura żył, pulchna główka oraz jądra umożliwiają wejście na wyższy poziom erotycznych uniesień. Ponadto, do ich produkcji wykorzystano bezpieczne materiały. Odkryj aktualny asortyment Classic Love, wybierz Twoją ulubioną długość i średnicę zewnętrzną oraz złóż zamówienie w naszym sex shopie.